8711 KRYTOS
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8711 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 288cm / 113inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2331kg |